Urozmaicenie życia erotycznego to świetny sposób na poprawienie swoich relacji w związku, ale większość osób nie ma pojęcia jak to zrobić. Dlatego też, dziś prezentujemy wam ten oto poradnik, który powinien wam w tym pomóc!

Chcesz ożywić swoje życie erotyczne?

Bielizna erotyczna

Erotyczna bielizna to jeden z najprostszych i najchętniej wybieranych sposobów na urozmaicenie życia seksualnego przez kobiety. Partnerka ubrana w tak zmysłową i seksowną bieliznę czuje się pewniej i śmielej, może przejąć inicjatywę – zdejmując powoli kolejne elementy swojego ubioru – bądź też nie, zależy jak kto woli. Przez mężczyzn wyjątkowo lubiane jest także połączenie koronkowej bielizny i pończoch, noszonych na specjalnym pasie.

Pamiętajmy jednak o tym, że wszelkie zabiegi, które służą urozmaiceniu waszego pożycia seksualnego – wzmacniają wasz związek i poprawiają wzajemne relacje. Udany seks pełni nieocenioną rolę we wzajemnym zbliżaniu partnerów. Dlatego też erotyczna bielizna, którą co pewien czas warto ubierać przed seksem – może doprowadzić do polepszenia waszych stosunków nie tylko w łóżku – ale i również życiu codziennym.

Rozmowa z partnerem

Tak, najlepszy sposób na urozmaicenie seksu to rozmowa. Może partner ma ochotę na coś nowego? Może chce spróbować innego rodzaju seksu? W końcu jeśli jesteście razem, to możecie przecież na spokojnie o tym porozmawiać, czyż nie?

Seks poza domem

Nic tak chyba nie podnosi ciśnienia jak publiczny seks w plenerze – niektórzy podnoszą poprzeczkę do tego stopnia, że uprawiają seks w miejscach normalnie uczęszczanych przez ludzi w biały dzień. Na początku lepiej wybrać się na łąkę, bądź nad jezioro, albo nawet w góry, czy nawet seks w łazience, o ile nie chce wam się wychodzić z domu. Tutaj jednakże trzeba zaznaczyć, że jeśli należycie do ludzi którzy są dość wysocy, a łazienka nie jest zbyt wielka to ta opcja niestety odpada. Tylko odpowiednio ustawcie temperaturę – chociaż w pewnym momencie i tak nie będzie to was już obchodziło.

Seks zabawki

Może temat i jest strasznie oklepany, jednakże warto jest z nich korzystać, aby podkręcić nieco temperaturę w sypialni. Nie trzeba tutaj nawet myśleć o sprzętach za bajońskie sumy, wystarczy zwykły pierścień erekcyjny, kajdanki, bądź inne tanie, a zarazem bardzo efektywne seks-produkty, które pomogą wam sprawić, że seks przestanie być nudny. Dobrym przykładem może być tutaj pierścień wibracyjny, który nie tylko sprawi przyjemność partnerce, ale i również mężczyźnie, który go używa. Co do bardziej odważnych, mogą oni nawet spróbować takich rzeczy jak wibratory, bądź inne, odważniejsze zabawki, ogranicza was tu tylko wyobraźnia.