Zmuszanie kogoś do zrobienia czegoś nigdy nie jest dobrym pomysłem, z racji tego że może to tylko pogorszyć naszą relację. Wiele kobiet tego nie rozumie, że nie zawsze akurat to co chcą jest możliwe, czasami trzeba iść na kompromis. Jednakże czy możecie zrobić cokolwiek, aby wasz facet się z Tobą ożenił?

Co zrobić, kiedy mężczyzna nie chce się z Tobą ożenić?

Porozmawiaj na spokojnie

Faceci to istoty, które dojrzewają późno (chociaż niektórzy twierdzą, iż nie robią tego wcale), dlatego też śpieszenie się z ożenkiem i wyskakiwanie z tym nagle wielu facetów po prostu wystraszy, z racji tego że w statystycznym, Polskim małżeństwie (naturalnie młodsze pokolenie w większości stara się wyrównywać ciężar odpowiedzialności) cała odpowiedzialność spoczywa na mężczyźnie, co nie każdego młodego faceta w sile wieku tak naprawdę interesuje i pociąga.

Dlatego też, zamiast się załamywać, czy zachowywać jak małe dziecko któremu nie kupiono w sklepie zabawki postarajcie się być dojrzałe, i porozmawiajcie z nim na spokojnie dlaczego tak uważa. Naturalnie podkreślcie tu, że ta rozmowa jest bardzo poważna i zadecyduje o przyszłości Wasze związku, dlatego też lepiej żebyście przeprowadzili ją szczerze.

Wiele kobiet nie zdaje sobie również sprawy z tego, że faceci w większości nie boją się samego małżeństwa, tylko tego czy podołają obowiązkom, odpowiedzialnością oraz czy będą w stanie być ,,modelowym rodzicem”. Tak naprawdę po powiedzeniu sobie ,,tak” – to w większości facet decyduje się poświęcić Wam połowę jego życia, co nie jest dla niego łatwe, dodatkowo istnieje szansa, że coś w związku pójdzie nie tak – i jego życie się rozpadnie. Żaden facet tego nie chce, a z racji tego że żyjemy w czasach, gdzie technologia praktycznie podsuwa nam zdradę pod nos – to coraz więcej mężczyzn patrzy na alternatywy, aniżeli na małżeństwo.

Jeśli twój facet powie ,,nie” – to nie naciskaj

Niestety, ale jeśli powiedział powyżej wspominane słowa, to raczej istnieje bardzo mała szansa na to, że uważa Cię za dobry materiał na jego żonę. Oczywiście pamiętaj o tym, że każdy znajdzie kiedyś kogoś dla siebie, więc po prostu akurat ten może nie będzie dla Ciebie odpowiedni. Poza tym mówienie i myślenie o ożenku po kilku miesiącach związku jest uznawane za ,,czerwoną flagę” w świecie związków, a co za tym idzie istnieje spora szansa, że facet się wystraszy i od Ciebie ucieknie.

Dlatego po usłyszeniu jego argumentów, dlaczego uważa, że nie powinien się z tobą ożenić, pomyśl co chcesz dalej zrobić – czy małżeństwo jest ci na pewno do pełni szczęścia potrzebne, oraz czy wasze cele życiowe nadal się zbiegają.

źródło: https://youporn.net.pl