Bycie samotnym w dzisiejszych czasach to bardziej wybór, niż uwarunkowanie, z racji tego iż tak naprawdę, dzięki nowoczesnym technologiom możemy przebierać w potencjalnych partnerach, ale czy warto jest być singlem?

Czy warto być singlem?

Wolność – sercowa, ale i też fizyczna?

Nie chodzi tu tylko o wolność flirtowania z każdym bez żadnych konsekwencji, ale o poświęcenie swojego czasu temu, na co naprawdę mamy ochotę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozwijać dotychczasowe pasje lub znaleźć całkowicie nowe.

Samotne wieczory czy dni wolne od pracy można spędzać np. na różnego rodzaju wyjazdach bądź w domu przed telewizorem. Należy podkreślić, że jako single możemy swobodniej decydować o swojej karierze zawodowej. Jeśli mamy na to ochotę, możemy bez przeszkód przeprowadzić się do innego miasta, skupiać się na samorozwoju, nie myśląc o tym, że komuś może to przeszkadzać.

Samotność

Singiel koncentruje się zazwyczaj tylko i wyłącznie wokół pracy zawodowej, a osobista sfera życia przy większości przypadków zostaje całkowicie zepchnięta na boczny tor. O ile w dzień, tacy ludzie funkcjonują prawidłowo, bo ich rytm narzucają obowiązki zawodowe, tak wieczorami dopada ich czasami okropne uczucie samotności. Życie w pojedynkę jest bardzo trudne i smutne bowiem brak pokrewnej duszy uniemożliwia dzielenie się wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi aspektami życia. Bez ukochanej osoby dni mijają szybko, ale beznamiętnie, pozbawione jakiegokolwiek wyrazu i znaczenia.

Wieczory spędzane w samotności wyzwalają negatywne emocje, poczucie bezradności i często bezsensu życia. Każdy człowiek potrzebuje kogoś do kochania, bądź przytulenia, kiedy zdarzają się trudne chwile. We dwoje nawet zwykłe prozaiczne dni nabierają wyjątkowego wyrazu i smaku, sprawiając, że cały świat staje się piękniejszy. Miłość to wyjątkowe uczucie i dlatego warto je pielęgnować, a znalezienie drugiej połówki, którą można obdarzać silnym i szczerym uczuciem zawsze skutkuje ogromnym szczęściem – zarówno dla nas jak i dla drugiej osoby.

Źródło : https://erotyczne.net.pl/