Nikt z nas nie lubi samotności. Prawdą jest jednak, że życie singla potrafi być ciekawe. Robimy co chcemy, nikt nie stoi nam nad głową. Nie musimy tłumaczyć się dlaczego wróciliśmy później z pracy. Wszystkie zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na własne potrzeby czy zachcianki. Wydawałoby się, że takie życie jest idealne.

Czy warto szukać miłości w internecie?
Czy warto szukać miłości w internecie?

Każdy potrzebuje się czasem przytulić

Przychodzą jednak takie moment kiedy mamy ochotę zwyczajnie się do kogoś przytulić, pogadać o niczym czy miło spędzić czas. Niekiedy po prostu brakuje nam seksu, innym razem chodzi o coś więcej. Tak jak swoboda jest miła, taki przyjemnie jest obudzić się obok kogoś kogo kochamy.

Szukanie miłości na siłę

Bywa i tak, że lata lecą i wypadałoby już znaleźć kogoś na stałe. Wszystkie koleżanki powychodziły za mąż. Koledzy mają już dom i dzieci. Tylko my pozostajemy solo. Kiedy nasze życie to praca – dom, ciężko jest kogoś poznać. Niekiedy staramy się stworzyć związek na siłę, np. ze znajomym z pracy, który wcale nam się nie podoba. A wszystko to tylko po to żeby się ustatkować lub mieć regularny seks.

Gdzie znaleźć miłość

Gdzie zatem znaleźć naszą prawdziwą drugą połówkę? Czy warto szukać miłości w internecie? Internet to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości i zdecydowanie powinniśmy dać mu szansę. Pozwala on na poznanie ludzi z całego świata. Dzieje się to za pomocą portali randkowych, Facebooka czy Instagrama. Możemy dzielić z innymi swoje pasje i zainteresowania. Dlaczego by nie dać sobie szansy na miłość?

Na co należy uważać?

Nie powinniśmy jednak liczyć na to, że od razu poznamy księcia z bajki czy naszą wymarzoną królewnę. Sami często w internecie zatajamy niektóre informacje na swój temat. Przemilczamy wybrane fakty dzieląc się tylko tym, z czego jesteśmy dumni. Powinniśmy mieć świadomość, że inni mogą robić tak samo. Przed spotkaniem na żywo warto poświęcić trochę czasu na popisanie ze sobą i lepsze poznanie. Na randkę wybierzmy miejsce publiczne. Najlepiej udajmy się na nią zapewniając sobie asekurację zaufanej nam osoby.

Życie jest zbyt krótkie żeby spędzić je całe w samotności. Jeśli tylko czujemy taką potrzebę powinniśmy dać sobie szansę na miłość.