Seks w naszym kraju jest ogólnie tematem, który należy do tabu. Jednakże w innych, bardziej cywilizowanych krajach ten temat jest sprawą otwartą, na który nikt nie boi się dyskutować, ale dlaczego więc w naszym kraju seks grupowy jest tak mało popularny?

Dlaczego seks grupowy jest mało popularny?

Kilka faktów o seksie grupowym

Jedną z niepisanych zasad seksu grupowego jest konieczność zaspokajania nie tylko siebie, ale i innych, przy seksie grupowym powinieneś być aktywnym uczestnikiem, a nie tylko biernym obserwatorem, zwróć uwagę na osoby, z którymi bierzesz udział w spotkaniu. Czy dobrze ich znasz i masz pewność, że jest to całkowicie bezpieczne?

Im większa ilość partnerów, tym większe zagrożenie zarażenia różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Upewnij się, że osoby, z którymi dochodzi do zbliżeń, są zdrowe. Kolejnym aspektem jest zagrożenie dla związku, w końcu biorąc udział w seksie grupowym z partnerem, możemy narazić nasz związek na problemy. Nasz partner może poczuć zazdrość, gdy będziesz w intymnej sytuacji z drugą osobą. 

Seks grupowy pozwala na interakcję z większą liczbą osób

Każdy uczestnik seksu grupowego może dać coś od ciebie i nauczyć nas zupełnie nieoczekiwanych trików. Dzięki temu pojawi się możliwość zaskoczenia w przyszłości partnera. Seks grupowy to również  niezwykle podniecająca sytuacja, którą zapamiętasz do końca życia. Doda on pikanterii do Twojego życia seksualnego i pobudzi do odkrywania siebie. Jeśli będziesz brał udział w stosunku z doświadczonymi osobami, może to być najlepszy seks w Twoim życiu, a orgazm okaże się niesamowity. Warto przed podjęciem decyzji rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie mniej jednak jest to potęgujące doznania wydarzenie, które może odmienić Twoje życie. 

Wady seksu grupowego

Sporą wadą tutaj jest :

– możliwość zarażenia się chorobami,

– niemiłe przeżycia (czasami taki seks nie spełnia oczekiwań),

– rozpad związku (nieraz jedna osoba chce grupowego seksu, druga robi to dla kochanego partnera i rozczarowuje się, a później odchodzi i kończy w ten sposób związek).

Źródło : https://erotyczne.net.pl/