Niekiedy w długoletnich związkach zdarza się i tak, że życie erotyczne partnerów po prostu zaczyna gasnąć, zbliżenia, to jest ono takie samo jak zwykle – nudne i niezbyt pociągające. Jednakże są sposoby na to, aby nasze życie łóżkowe odzyskało dawne kolory, tylko jak to zrobić?

Jak odmienić nudę w waszym łóżku?

Powody, dla których w twojej sypialni jest cicho

Powody bywają różne, ponieważ może się to zacząć od nieznajomości potrzeb partnera, może również wystąpić brak świadomości własnych potrzeb seksualnych, wyżej wspominana już monotonia i znudzenie, impotencja bądź aseksualizm. Naturalnie powodów może być o wiele więcej, my wymieniliśmy jednak te najczęstsze, więc być może zanim zaczniecie eksperymentować, warto by było porozmawiać szczerze na ten temat, czy któreś z was nie ma jednego z wyżej wymienionych problemów. Warto czasem jest pomyśleć o zmodyfikowaniu takich pozycji. Bardzo wiele par lubi pozycję, w której kobieta znajduje się na górze.

Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji pozycji podstawowych. Jednym z najlepszych sposobów jest na przykład przeczytanie Kamasutry, która zawiera naprawdę wiele ciekawych pozycji erotycznych, które możecie wykorzystać w swojej sypialni. W ofercie sklepów erotycznych znajdziemy całe mnóstwo gadżetów erotycznych.

Zmodyfikujcie grę wstępną!

To już powszechnie wiadomo, aby kobiety były odpowiednio zadowolone z gry wstępnej, to musi ona być przede wszystkim dłuższa, ale też oczywiście obustronna, aby obie strony czerpały z tego tytuły przyjemność. W końcu w łóżku musi satysfakcjonować tak, że jedna ze stron może czuć się wykorzystana, ponieważ druga połówka zaspokoiła swoje żądze i zapomina o naszych potrzebach. Najczęściej to męska strona szybciej kończy zbliżenie, podczas gdy kobieta musi się zadowalać dalej sama. Gra wstępna jest naprawdę kluczowa, ponieważ mało która kobieta lubi szybki seks, chyba że akurat ma na to tylko chwilę czasu. Gra wstępna pozwala sprawić, żeby kobieta była gotowa na seks. Delikatne pocałunki, dotykanie – to jest to, czego potrzebuje kobieta. Nawet podczas niewinnych pieszczot można podniecić się tak, że do skończenia nie potrzeba dużo – zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Taki wstęp jest więc bardzo ważny jeśli chcemy zapewnić kobiecie komfort i przyjemność. Ważne, aby słuchać jej ciała, czyli kiedy czujemy, że partnerka lubi, to jak ją pieścimy, aby tego nie przerywać.