Kamasutra jest pełna wymyślnych pozycji seksualnych, wymagających od partnerów dużej sprawności fizycznej. Najczęściej po nowe pomysły na miłosne igraszki sięgają pary z długoletnim stażem, chcące odświeżyć swój związek. Każda para ma jednak swoje stałe, ulubione pozycje seksualne, zapewniające uczucie bliskości oraz orgazm. Najpopularniejszymi pozycjami seksualnymi są jeździec, na pieska i pozycja misjonarska.

Jakie pozycje lubimy, gdy uprawiamy sex?

Misjonarz
Jest to chyba najpopularniejsza pozycja seksualna. Pozycja misjonarska, zwana także klasyczną  to pozycja w której mężczyzna znajduje się na kobiecie leżącej na plecach. Wchodzi w nią od przodu. Partnerzy zachowują kontakt wzrokowy, mężczyzna kontroluje tempo stosunku. Seks w pozycji misjonarskiej daje parze uczucie bliskości.


Jeździec
W pozycji na jeźdźca kobieta siedzi na leżącym mężczyźnie. Poruszając się do przodu i do tyłu lub na dół i do góry nadaje tempo i głębokość penetracji. Mężczyzna i kobieta mogą się nawzajem swobodnie pieścić.


Na pieska
W pozycji od tyłu, czyli pozycji na pieska,  partner znajduje się za klęczącą partnerką. Wchodzi członkiem do pochwy od tyłu. W tej pozycji to mężczyzna decyduje o szybkości i głębokości pchnięć. Może także bez problemu pieścić całe ciało partnerki.

źródło: porno historie