Mało która para zdaje sobie sprawę z tego, że po ślubie muszą jeszcze ciężej pracować, aby ich związek mógł wyglądać w miarę normalnie. Co więc musisz zrobić, aby twoje małżeństwo nie doszło do stanu rozpadu – i żeby nie doszło do rozwodu? O tym dowiesz się za chwilę!

Jak sprawić, aby twoje małżeństwo się nie rozpadło?

Brak komunikacji może być przyczyną rozwodów

W ostatnich latach coraz więcej par się rozchodzi – może to wynikać ze słabej komunikacji. Nie oznacza to milczenia, ponieważ na przykład niekoniecznie rozumiesz, co mówi do ciebie twój partner. Jednym z powodów jest to, że ludzie często koncentrują się na rozwijaniu własnych opinii, a nie na tym, co mówi ich partner – prawdziwy cel rozmowy bardzo różni się od tego zamierzonego. Mówiąc, po prostu przekonujesz partnera, aby uwierzył w Twoje przekonania. W rezultacie często nie słyszymy argumentów drugiej połowy.

Flirtujcie!

Oczywiście przydaje się również dobre zrozumienie flirtowania, więc znacznie łatwiej jest zachęcić partnera do seksu. Przecież jeśli rozmowa prowadzona jest we właściwy sposób, a my używamy odpowiedniego języka, masz okazję rozpalić ogień pożądania – a potem uprawiać seks ze swoim partnerem, ale do tego zadania potrzebna jest odpowiednia wiedza na temat flirtowania.

Używajcie zabawek erotycznych!

Używanie gadżetów erotycznych znacznie podniesie temperaturę w sypialni – nie musisz faktycznie używać tych sprzętów, który można zobaczyć w filmach porno, możesz użyć na przykład zwykłej packi, aby dawać klapsy swojej partnerce.

Rozmawiajcie na tematy, które normalnie są tabu

Kiedy mamy nierealistyczne oczekiwania wobec naszych partnerów, druga strona zwykle przestaje dbać o nasze uczucia. Wiele osób zapomina, że w związku należy zrealizować nie tylko nasze marzenia, ale także wizję szczęśliwego życia z partnerami. Niestety w relacjach międzyludzkich musisz nauczyć się wyrażać swoje seksualne potrzeby, ponieważ bez niego trudno jest właściwie kontrolować swoje pożądanie seksualne. Zwykle nie omawianie tych tematów skutkuje brakiem zaspokojenia pragnień seksualnych partnera, co może spowodować, że dojdzie do zdrady.