Prosto z serca! Uczucie towarzyszące ludzkości od wieków, potrafiące wyczarować uśmiech na twarzy nawet największego gbura. Dla wielu jedyny wyznacznik szczęścia i życiowy cel.

Miłość a seks?

To właśnie miłość, nadaje sens, jest inspiracją wielu artystów. Wieki temu powstało dzieło o uczuciu pary kochanków z dwóch skłóconych rodzin, uczuciu tak silnym że można dla niego zginąć, można zapomnieć o wyrządzonych krzywdach. Dlaczego jest tak silne? Odpowiedź nie jest prosta, ale jest kilka powodów, które zna na pewno osoba zakochana choć raz.

Miłość każe ignorować wady obdarzonego uczuciem oraz docenia zalety, których nie zobaczymy patrząc tylko oczami. Ludzie zakochani czują niesamowite szczęście gdy druga połówka jest obok, gdy się uśmiechnie, to czyni uczucie tak silnym. Obdarzeni miłością czujemy się ważni, potrzebni, czują że po to żyją, emocje temu towarzyszące zdecydowanie nie są proste do ukrycia. Kochankowie odwzajemniający swoje uczucie czują się spełnieni to sprawia że miłość w swojej prostocie jest tak piękna.  


Pielęgnowane i doceniane przetrwa najgorsze. Będzie żyło dłużej niż nie jeden, nawet największy majątek. To dlatego miłość jest najsilniejszym uczuciem.

źródło: erotyczne-galerie.pl