Walentynki to dzień zakochanych, w ten dzień pary spędzają razem czas i bawią się. Niestety ze względu na pandemię w tym roku trudno będzie gdziekolwiek pojechać, ale to nie znaczy, że warto się poddać. Dlatego dziś przedstawiamy Wam najlepsze walentynkowe prezenty – jaki możesz zaskoczyć swoją partnerkę!

Prezent na walentynki – jak zaskoczyć twoją partnerkę?

Co wybrać?

Erotyczny prezent, który docenią obie strony, na pewno zadziała dobrze. Do tego takie gadżety są równie atrakcyjne przy innych okazjach, choć w tym przypadku warto skupić się na Walentynki. Nie ma wątpliwości, że obecnie na rynku jest wiele produktów do wyboru. Dla niedoświadczonej osoby możesz napotkać duże problemy przy wyborze, dlatego poniżej znajdziesz opcje, które możesz wybrać, aby zbytnio nie zaskoczyć partnera – i sprawić, by prezent był udany!

Kajdanki z futerkiem

To odważna propozycja dla par. Ponadto kajdanki to skromny gadżet, który może urozmaicić Twoje życie seksualne i pozbyć się nudnego seksu. Jego użycie zależy od kreatywności i preferencji pary. Ludzie od dawna wiedzą, że zamknięcie jednego z tych doznań wzmacnia inne doznania, więc zakrywając oczy partnera i jednocześnie powstrzymując od ruchu ręce partnera, możesz sprawić, że poczuje się bardziej zmysłowo.

Wibratory

Zarówno ty, jak i twój partner możecie używać wibratora. Co ważniejsze, jest to niesamowita przygoda dla pary, dodatkowo do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów. Bardzo popularne są również tak zwane jajka. Sterowanie są za pomocą dołączonego pilota. Co ciekawe, kobieta wkłada do siebie jajko, a jej partner kontroluje wszystko za pomocą pilota. Pozwala to partnerowi na swobodny wybór siły i metody stymulacji.

Zabawki erotyczne

To rozwiązanie jest również odpowiednie dla osób, które nie mają odwagi samodzielnie inicjować i próbować nowych rzeczy. Dzięki takim zabawom para będzie miała okazję wypróbować nieznane wcześniej pozycje, zmierzyć się z erotycznymi wyzwaniami, a co najważniejsze wprawić w odpowiedni nastrój. Nie da się ukryć, że Walentynki to świetna okazja na erotyczne prezenty. Nie ma wątpliwości, że nie jest to jedyna sytuacja, w której można skorzystać z tego rodzaju pornograficznego prezentu. To zależy głównie od ciebie, jak z tego skorzystasz, dlatego też eksperymentuj, baw się – odkrywaj swoje ciało na nowo!